Muzejske delavnice v poletnih počitnicah

Vsako leto v času poletnih počitnic v dveh terminih pripravimo štiridnevne muzejske delavnice. Na njih se sprehajamo po razstavah, raziskujemo predmete, poslušamo zgodbe, največ pa je ustvarjanja. Včasih v naši muzejski kuhinji tudi kaj spečemo ali skuhamo. Po koncu delavnic vemo nekaj več o preteklosti (in sedanjosti) Pomurja, si izurimo spretnosti in dobimo nove izdelke.

Osnovnošolski otroci se lahko udeležijo štiridnevnih muzejskih delavnic v poletnih počitnicah. Izvajamo jih ob dveh terminih: v prvem in zadnjem tednu poletnih počitnic. Program in termin delavnic bosta objavljena v času pred počitnicami.

Spodaj pa si lahko ogledate primer delavnic v poletnih počitnicah, ki so potekale v letu 2021.