Muzejske delavnice v zimskih počitnicah

Osnovnošolce vabimo na tridnevne muzejske delavnice, ki bodo od torka, 1., do četrtka, 3. marca 2022, med 10. in 13. uro v Pomurskem muzeju Murska Sobota. Izdelali si bomo pustno lasuljo in spoznavali pomen ter značilnosti pusta. Navdih za nadaljnjo ustvarjanje bomo črpali na razstavi o prehranski dediščini Pomanjkanje, zadostnost in izobilje: izdelali bomo krožnik, potiskali predpasnik in spekli ptičke iz testa. Poučno in ustvarjalno bo.

Potrebne so prijave na elektronski naslov: mateja.huber@pomurski-muzej.si ali na telefonsko številko 059 366 621.

Cena: 10 EUR.

Vabljeni!

Delavnice se bodo izvajale v skladu s priporočili NIJZ za preprečevanje okužbe s korona virusom.

Oglejte si nekaj utrinkov iz muzejskih delavnic v zimskih počitnicah 2022. Foto: Tomislav Vrečič, PM MS.