Slovenski kulturni praznik v Pomurskem muzeju Murska Sobota

Ob slovenskem kulturnem prazniku, vas v torek, 8. februarja 2022, vabimo v Pomurski muzej Murska Sobota, kjer si lahko med 9. in 17. uro brezplačno ogledate stalno in dve občasni razstavi: Pomanjkanje, zadostnost, izobilje ter Sobota pred Sobotov.

Ob 10. in 14. uri bo potekal vodeni ogled ulične razstave Sreča z vami in od vas; piceke, meso, debele bibice. Vodila bo avtorica razstave, Jelka Pšajd. Zbirno mesto je na lokaciji ulične razstave, na Drevoredu Martina Luthra v Murski Soboti.

Za družine smo za popestritev ogleda stalne razstave pripravili posebne liste z ugankami in izzivi.

Obiskovalci od 12. leta dalje morajo izpolnjevati pogoj PCT.

Vabljeni!

Oglejte si nekaj utrinkov iz Pomurskega muzeja ob kulturnem prazniku, 8. februarja 2022. Foto: Tomislav Vrečič, PM MS.